Pozemek v Českém ráji se stavebním povolením, 7.243m2

Kacanovy

NADSTANDARDNÍ POZEMEK - výměra pozemku umožňuje dokonalé soukromí, případně využití pro komerční účely. Díky orientaci na jihozápad nabízí místo celodenní oslunění. Výhodu představuje malé množštví regulativů v územním plánu (likvidace dešťových vod na pozemku, hřeben střechy ve směru vrstevnic, 1 nadzemní podlaží + podkroví). Parcely jsou součástí klidné venkovské zástavby.

RYCHLÁ VÝSTAVBA - díky platnému stavebnímu povolení (jaro 2023) na prostorný dům se 6 ložnicemi může budoucí vlastník ihned zahájit stavbu. Pro realizaci můžeme doporučit stavební firmu a rádi Vám ukážeme téměř totožný dům, který postavila o 13km dál. Případné úpravy je možné konzultovat přímo s architektem - autorem projektu.
br> ATRAKTIVNÍ LOKALITA - nemovitost se nachází v srdci Českého ráje v blízké dojezdové vzdálenosti města Turnov (4km). Několik minut jízdy Vás tak dělí od potravin (Lidl, Penny Market), plaveckého bazénu, kina a další občanské vybavenosti. Přímo před pozemkem prochází cyklostezka na hrad Valdštejn a blízké okolí nabízí velké množství turistických cílů. Necelých 300m od budoucího domu se nachází koupaliště.

INVESTIČNÍ POTENCIÁL - projekt může sloužit nejen pro bydlení, ale i pro kombinaci s dočasným ubytováním (krátkodobý pronájem). V Českém ráji je tato služba velmi poptávaná a nabízí zajímavý roční výnos. Zhodnocení mohou skýtat i nyní nestavební parcely, které však přímo navazují na zastavěné území a o možnostech zařazení do stavebních ploch komunikujeme.

5.900.000 Kč

Více informací

Pokud máte o nemovitost zájem, kontaktujte mě.

Kontaktovat
+420 737 781 169 adam@rkcentrum.cz
Adam Zeman je fyzická osoba zapsaná v Živnostenském rejstříku od 16. 3. 2015. IČO: 03892271

Webovou stránku vytvořil Tomáš Hájek, 2022.