Provedu vás procesem

Ke každému klientovi, nemovitosti i obchodu přistupuji individuálně. Vyjma prodeje pomohu rád se sháněním nového bydlení, legalizací černých staveb, výmazem exekucí, dělením pozemků apod. Mým cílem je zkrátka servis od A do Z. Vše začíná nezávaznou konzultací a před, během, i po prodeji se na mě můžete s čímkoli obrátit.

Zaplatím se sám

Vždy se snažím nastavit spolupráci tak, aby Vám skutečně transparentně vydělala. PŘÍKLAD: majitel mě požádal o spolupráci ve chvíli, kdy sám neúspěšně prodával svůj pozemek za 3.100.000 Kč. Pozemek jsem následně dokázal prodat za 3.750.000 Kč a majitel se navíc nemusel o nic starat. Má provize byla 146.000 Kč. Byla pro něj má služba výhodná?

V Jablonci jsem doma

Za svou expertní lokalitu považuji Jablonec nad Nisou a okolí, kde také s manželkou a dcerou žiji. Ve městě znám každou ulici a dokaži se zde koukat na nemovitosti očima kupujících, což je pro mou práci zásadní. Ve volném čase se nejčastěji věnuji ultramaratonům, horolezectví, hraní na kytaru a četbě.

Právo a ekonomii mám v hrsti

Jsem vystudovaný ekonom, kterého vždy bavilo podnikání. Reality vnímám jako obor, ke kterému každý může přistoupit zcela odlišně a kde i různí klienti očekávají různý rozsah a úroveň služeb. Mým cílem je věnovat klientům takový servis, aby mé služby mohli s klidný svědomým doporučit i ostatním.

+420 737 781 169 adam@rkcentrum.cz
Adam Zeman je fyzická osoba zapsaná v Živnostenském rejstříku od 16. 3. 2015. IČO: 03892271

Webovou stránku vytvořil Tomáš Hájek, 2022.