Proč chtít realitního makléře

Bez obav a starostí

Nemovitosti jsou zpravidla nejdražší majetek, který vlastníme. Není tak s podivem, že obchody s nimi jsou byrokraticky složité, právně komplikované a nabízí mnoho prostoru pro zisk, nebo velkou ztrátu. Ušetřím Vám tak čas, práci i spoustu peněz a procesem Vás provedu.

Investice, která se vrátí

Profesionální realitní makléř Vám peníze vydělá. Ano, za svou práci musím být zaplacen, nicméně i po odečtení provize Vám zbyde více, než kdybyste si nemovitost prodávali sami (a navíc bez starostí a rizika). Rád s Vámi nezávazně projdu tuto kalkulaci na Vašem případu.

Prodat krásu domu

Čím více lidí inzerce zaujme, tím více jich přijde na prohlídku. Následně pak máte nejen větší pravděpodobnost, že se nemovitost prodá, ale i šanci maximalizovat kupní cenu. Profesionální foto a video je dnes již standardem. Půdorysy, virtuální 3D prohlídka, vizualizace, položkový rozpočet rekonstrukce, fotostaging... To jsou všechno způsoby, jak zaujmout tu správnou cílovou skupinu pro Vaši nemovitost = lidé, kteří zaplatí za Vaší nemovitost nejvíce. A ty přece hledáme!

Inzerce na správném místě

Oslovíte-li 100 lidí, pravděpodobně si nebudete moci říct o adekvátní kupní cenu. Ale když jich oslovíte desítky tisíc? Pak lze hovořit o šanci nalézt toho nejlepšího kupce... a tu Vám vždy dopřeji. Inzeráty exportujeme na placené realitní servery a navíc využíváme reklamní kampaně na sociálních sítích, určené přímo pro danou cílovou skupinu. Mimo to se velmi zaměřuji na práci s kupujícími – mám početnou databázi poptávajících, s kterými jsem pravidelně v kontaktu.

Odborné služby

Poradím Vám po právní, daňové, i stavebně-technické stránce. Spolupracuji se spolehlivou advokátní kanceláří i daňovými poradci, aby mí klienti dostali vždy perfektní individuální servis. Mám stavebního konzultanta, který rád prověří stav nemovitosti a eliminuje tak případné reklamace ze strany kupujících. Zkrátka nabízím komplexní servis, který pokrývá celý proces od začátku až do konce.

Kontakt

Adam Zeman

Váš osobní makléř

+420 737 781 169

adam@rkcentrum.cz

Kontaktní formulář
+420 737 781 169 adam@rkcentrum.cz
Adam Zeman je fyzická osoba zapsaná v Živnostenském rejstříku od 16. 3. 2015. IČO: 03892271

Webovou stránku vytvořil Tomáš Hájek, 2022.